Domovní elektroinstalace

 

Realizujeme klasické i inteligentní domovní elektroinstalace včetně přípravy projektové dokumentace, revize a předávací dokumentace dle skutečně provedeného díla pro kolaudaci. Zajistíme přivedení přípojek i připojení elektrospotřebičů.

Elektroinstalace KLASIK

Jedná se o standardní způsob elektroinstalace v rodinných domech, který zajistí spolehlivé ovládání světelných okruhů, zásuvek či žaluzií ke spokojenosti běžného uživatele. Z domovní rozvodnice osazené chrániči a jističi jsou rozvedeny klasické vodiče s měděným jádrem až k ovladačům, vypínačům, do zásuvek, světel a ostatních běžných spotřebičů.

Záruku na námi provedené práce poskytujeme po dobu 5 let.

Inteligentní elektroinstalace Ego-n, Free Home, LOXONE

Ego-n, Free Home, Loxone inteligentní systémy elektroinstalace pro rodinné domy .  Pomocí volně programovatelných ovladačů, termostatů či pohybových čidel umožňuje tento systém i vzdálený přístup a ovládání všech elektrických obvodů, spotřebičů, topení, vrat, klimatizace, žaluzií, markýz či elektronického zabezpečení domu pomocí telefonu nebo tabletu.

systém je možné kombinovat s elektroinstalací KLASIK.

Jsme autorizováni pro montáž a oživení inteligentního systému .

Inteligentní elektroinstalace KNX

KNX není běžná elektroinstalace, ale komunikační protokol podporovaný mnoha výrobci komponent pro ovládání elektroinstalace v moderním inteligentním domě. Možnosti tohoto systému jsou téměř neomezené. Domácnost lze řídit v závislosti na přítomnosti osob nebo meteostanici. Protokolem KNX lze ovládat monitorování okolí domu, zabezpečení objektu, vytápění a klimatizaci, světla, přístupový systém či hudbu a televizi. Systém KNX také vysoce přispívá k výrazným úsporám energie.

I v případě platformy KNX jsou naši pracovníci autorizováni k instalaci, programování, oživení a zaškolení uživatele.

www.knx.org